Sportowiec, któremu należy się przyjrzeć

Wszyscy znają Roberta Kubicę. Większość z nas doskonale wie, jak wielką gwiazdą jest na całym świecie, a jego osiągnięcia w Formule 1 zdecydowanie przejdą do historii. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, czym tak naprawdę jest sukces oraz ciężka praca, która doprowadziła tego człowieka do momentu, w którym jest dzisiaj. Książka Niezniszczalny o Robercie Kubicy to biografia człowieka, który jeszcze kilka lat temu nie wiedział, czy kiedykolwiek usiądzie za kierownicą swojego samochodu rajdowego… 

Pamiętnik sportowca

Książka Niezniszczalny o Robercie Kubicy: https://literia.pl/niezniszczalny-18173 to nie jest zwykła biografia sportowca, która skrzętnie opisuje życie oraz ciężką pracę do sukcesu. To swoisty pamiętnik człowieka, który ma w sobie wiele dziecięcej pasji, chęci do życia i działania. To opowieść o długich rozłąkach z rodziną, o samotności oraz o trudnej walce o swoje marzenia. Jak się okazuje Formuła 1 to dość nietypowy sport, który od człowieka wymaga wiele charakteru i niesamowitego zaangażowania. 

Życie nie zawsze usłane różami

Robert Kubica kilka lat temu przeżył bardzo groźny wypadek w trakcie rajdu, którym żyła cała Polska. Stan sportowca był bardzo ciężki, media donosiły o możliwości utraty ręki przez Kubicy oraz o tym, że być może ten najsłynniejszy sportowiec już nigdy nie usiądzie za kierownicą Formuły 1. Na kilka lat został wykluczony ze sportu, który był tak ważny dla niego. Jaką drogę przeszedł? Czy wrócił do rajdów? Dowiesz się koniecznie po przeczytaniu tej niezwykłej pozycji, która wzrusza i motywuje każdego, kto po nią sięga.