Książki, które powinna znać każda kobieta

Kobiety zawsze starają się być silne, nawet ponad swoje możliwości. By móc zrozumieć swoje emocje potrzebują jednak wsparcia oraz zrozumienia. Oto dwie obowiązkowe lektury dla kobiet, które pragną zgłębić swoją kobiecość, a także stać się lepszą wersją siebie, a także być dla siebie bardziej wyrozumiałą i czułą na własne emocje.

Natalia De Barbaro „Czuła przewodniczka”

Książka felietonistki i psycholożki „Czuła przewodniczka” to prawdziwy fenomen na rynku wydawniczym. Dzięki niej każda kobieta pozna swoje emocje, lęki, a także nauczy się rozumieć własną kobiecość. Będzie to wspaniała droga do wyrozumiałości i czułości, skierowanej na samą siebie. Autorka podkreśla, że każda przedstawicielka płci pięknej, która nie dba o własne potrzeby i emocje, powinna zrozumieć swój wewnętrzny głos. Kierowanie się zdrowym egoizmem, a także wyrozumiałość sprawiają, że codzienność może być znacznie prostsza. To idealna propozycja dla tych pań, które chcą zgłębić kobiecą intuicję oraz mądrość.

Osho „Księga kobiet”

Duchowy przewodnik oraz mentor stara się w swojej książce zgłębić siłę kobiecości, a także wyjaśnić, jak ważną rolę odgrywają kobiety. W swoich przykładach opiera się na doświadczeniu oraz emocjach, które są ściśle związane z rzeczywistością. Autor postanawia zgłębić wszystkie ważne aspekty związane z kobietami, a także wskazać, jak wygląda kobiecy świat z ich perspektywy. To idealna lektura dla tych pań, pragnących zrozumieć własne miejsce na ziemi oraz chcących odnaleźć się w rzeczywistości.