Książka o kardynale Dziwiszu

Kardynał Dziwisz to postać, która wiernie trwała u boku Jana Pawła II. Praktycznie każdy z nas kojarzy kardynała jako osobę spokojną i godną zaufania. Jednak w książce o tytule Don Stanislao można poznać inny punkt widzenia. Autor wskazuje na rozmowy z osobami, które znają drugą twarz Dziwisza. O czym jest ta książka? Co warto wiedzieć? Gdzie znajdziemy literaturę tego typu? 

Don Stanislao

don stanislao

Autorem książki Don Stanislao jest Marcin Gutowski. Stworzył on także film dokumentalny, który został nagrodzony na World Media Festival w Hamburgu. W literaturze autor przedstawia swoje szokujące wnioski z dochodzenia. Jest to opowieść o kardynale Dziwiszu i o wielkich problemach Kościoła w naszym kraju i na świecie. Być może kardynał nie jest tą osobą, za jaką go uważamy. Rozmówcy Gutowskiego wskazują, że kapłan jest nieczuły na krzywdę ofiar pedofilii. Sprzyja seksualnym przestępstwom osób w sutannach i kłamie dziennikarzom prosto w oczy. Człowiek ten ma niezwykle krótką i wybiórczą pamięć. Kiedy mowa o seksualnych skandalach na całym świecie wiele dróg prowadzi do kardynała Stanisława Dziwisza. 

Szokująca opowieść

Ta szokująca opowieść rzuca nowe światło na kapłana. Pamiętajmy o tym, że książkę Don Stanislao z powodzeniem zakupimy w internetowej księgarni. W tym miejscu skorzystamy z pomocy sprzedawcy, szerokiej oferty i przystępnej ceny. Jak widać, zakup książek może być sprawny, komfortowy i niezwykle łatwy. Nic więc dziwnego, że tak chętnie wybieramy internetowe zakupy. To oszczędność kosztów i czasu.