Dlaczego warto czytać książki z anonimowymi wyznaniami?

Książka z anonimowymi wyznaniami może być źródłem fantastycznych historii. Atutem takich zbiorczych tytułów jest brak ujawniania autorów, dzięki czemu wiele osób nie krępuje się opowiedzieć o swoich przygodach. Jakie anonimowe wyznania można znaleźć w tego typu książkach? 

Czy książki z anonimowymi wyznaniami są prawdziwe? 

anonimowe wyznania

Książki z sekretnymi wyznaniami są czasami kwestionowane, gdzie wiele osób uważa, że są zmyślone. Nie ma co jednak wątpić w ich rzetelność i autentyczność. Pochodzą one z zaufanych źródeł, którym najczęściej jest Internet. Jeśli chodzi o anonimowe wyznania – historie najczęściej wysyłane są przez maile, a część pochodzi z blogów albo forów społecznościowych. Zdarzają się też historie wysyłane listownie. Wszystkie opowiadania są potem zbiorczo publikowane w formie książki. 

O jakich anonimowych wyznaniach można przeczytać w książkach? 

Anonimowe wyznania mogą opierać się na przeróżnej tematyce. Ich autorami jest w końcu kilka albo kilkanaście osób. Odważne wypowiedzi dotyczą często spraw seksualnych i wpadek z tym związanych. Wiele osób przyznaje się tu do ryzykownych praktyk w miejscach publicznych. Anonimowe wyznania książka często opowiada o łamaniu prawa, gdzie sprawcom udaje się uniknąć kary. Nie zabraknie też wstydliwych historii z miejsca pracy, w szkole albo na uczelni. Wstyd, jaki wiąże się z niektórymi opowiadaniami może budzić nawet współczucie.